Facka Ficovi

Autor: Ivan Rias | 4.4.2014 o 10:05 | (upravené 4.4.2014 o 16:10) Karma článku: 20,74 | Prečítané:  19526x

Zaucho, aké voliči vyťali pánu premiérovi, to bolo niečo! Nebola to iba taká obyčajná facka ako od Macka na istej akcii, akú znenazdajky vylepil nešťastnému socdemákovi Rathovi. Vonkoncom nie. Toto zaucho pleslo poriadne a bolo ho počuť aj za hranicami tejto veselej krajinky. Pán premiér si určite bude šúchať líce veľmi dlho.

A toto ukrutánske fiasko zbytočne zľahčuje jeho spovedník či ekonómka nadopovaná marxizmom, táraninami, že mnoho voličov chcelo, aby premiér zostal premiérom. To iste! Takéto bludy by si mali hľadači príčin veľkého krachu nechať ako argumenty do kultúrnych domov pre babky ficofilky, ktoré ho tak naďalej žerú. Úder prišiel v pravý čas, lebo to s jánošíkovským mládencom už bolo na nevydržanie. Vo svojej bohorovnosti si myslel, že nad neho niet a nebude.
Treba uznať, že vo verbálnej a neverbálnej komunikácii nie je nijakým učňom a svoje prejavy dotiahol do takej dokonalosti, že menej skúsení poslucháči si ani nevšimnú, kedy klame a kedy iba tára.
Ak má niekto pocit, že je vďaka veľkej podpore časti národa vyvolený, potom mu neostáva nič iné, len toho vyvoleného hrať čo najlepšie. A na toto je Topoľčanec macher.
Najmä ak vie, že zo strany oponentov mu nehrozí ani najmenšie nebezpečenstvo, lebo politické múmie sú neškodné. A ešte menej ho strašia novinári. Tie tlačovky, ktoré zhusta zvoláva, majú navlas podobný scenár a menia sa iba štatisti. Novinári - okrem niekoľkých výnimiek - sú načisto bezzubí, mnohí zámerne.
Ktovie, ako by fiškál zvládol situáciu, ak by sa pri každej príležitosti traja-štyria do omrzenia dožadovali odpovedí aspoň na tri otázky? Všetci vieme na ktoré. Po čase by mu isto narástli rohy, na to môžete vypiť odvar z ľuľkovca zlomocného.

Po osemdesiatom deviatom, keď sa po štyridsiatich rokoch opäť dostali k moci komunisti a eštébaci, sme na prezidentov nemali bohvieaké šťastie. Všetci boli z jedinej partaje, jeden dokonca príkladne poslušný a oduševnený aparátnik.
V prvom kole som Kisku nevolil, lebo mám z neho protichodné pocity. Ale pravda je taká, že v druhom kole by som dal hlas aj letanovskému vajdovi, lenže ten nekandidoval.
Neviem, kto je Kiska, ale horší ako to čudeso, čo práve končí, byť nemôže, lebo kto by chcel klesnúť pod jeho úroveň, musel by vybagrovať jamu hlbokú ako Grand Canyon.
Veď uvidíme.

Dôvetok: Pán premiér, prosím, nebuďte smutný. Druhé miesto nie je až také zlé, ani neviete, čo by zaň dal ten farizej alebo tuhý komunista Jurišta. A treba popravde povedať, že ste mali proti sebe veľmi zdatného súpera - milión tristosedemtisícšesťdesiatpäť rozumných voličov.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Obchodník a zberateľ informácií. Kto je Kočner

S Marianom Kočnerom sa spája viac ako desať káuz.

Stĺpček Jakuba Fila

Zadržali Kočnera. Hoci platí prezumpcia neviny, treba povedať konečne

K rozsudku je dlhá cesta.

DOMOV

NAKA zadržala Mariana Kočnera, o väzbe sa ešte rozhodne

Príkaz vydal prokurátor Úradu špeciálnej prokuratúry.


Už ste čítali?