Ako zbaliť babu v MHD

Autor: Ivan Rias | 28.3.2011 o 11:33 | (upravené 30.3.2011 o 12:19) Karma článku: 17,07 | Prečítané:  14940x

Skúsení obháňači ženských sukieň dobre vedia, že prostriedky MHD alebo vlaky sú tým najvhodnejším miestom na nadväzovanie známostí. Niečo sa dá síce uhnať aj cez internetové zoznamky, ale výsledok je stále neistý. Môže sa stať, že prídeš na rande s veľkou buketou ruží a ešte väčším očakávaním a namiesto vysnívanej princeznej (veď mala také úžasné písmenká!), sa na stretnutie doplazí žena, ktorá by ti hádam mohla byť starou materou. A ten ksicht! Pomyslíš si, že to by si radšej pohladil krokodíla, ale vrodená slušnosť ti káže pozvať ju do najbližšej kaviarne na malé občerstvenie.

Pochopiteľne, zákony schválnosti fungujú s nemennou pravidelnosťou, a tak je len prirodzené, že aj v takej zastrčenej kaviarni vás uvidí niekoľko známych.
A keď sa ťa potom budú vypytovať, kde si splašil ten zázrak, povieš im, že je to úplne jednoduché, stačí mať charizmu.

To sa ale nemôže stať vo vlaku alebo v autobuse. Je to vynikajúce miesto na zoznámenie - jednak obeť nemá kam ujsť a potom hneď vidíš, s kým máš do činenia.
A každej žene sa páči, keď si môže s niekym zaflirtovať. Hlavne ženy, navracajúce sa uťahané z práce, ovešané z každej strany nákupmi, s otáznikmi v očiach, čo narýchlo uvariť, aby sa ešte stihli venovať deťom, doslova milujú, ak ich niekto cudzí obšťastňuje svojimi duchaplnosťami typu - Zdá sa, madam, že pán manžel doma vyvaľuje semenníky a vy sa idete pretrhnúť. Nezájdeme na koňačik?
Nie, tadiaľto cesta nevedie, hoci vôľa by aj bola.

Takže, ako na to?

Vyhliadneš si babenku, najlepšie takú, ktorá číta knihu, lebo tu sa cítiš byť na pevnej pôde. Máš prečítané všetko od Matkina, Urbaníkovej či všetkých sedemsto kníh Keleovej-Vasilkovej a ďalších literárnych velikánov.
Sadneš si oproti nej a prv, než sa opýtaš, čo číta, použiješ jeden z kontaktných šľahov, napríklad - Slečna, aj vy cestujete týmto autobusom? Po kladnej odpovedi máš spolovice cestu do jej srdca vyasfaltovanú.
Povieš jej, že nerád rušíš, ale všimol si si, že číta určite zaujímavú knihu. Opýtaš sa na titul a podotkneš, že ty si ju iste čítal, lebo si rodený knihomoľ a všetky dobré knihy máš už prečítané.
Ukáže ti obal, je to Aristotelova Metafyzika 9 a ty naprázdno preglgneš. Podvedome tušíš, že to nie je tvoja šálka kávy, ale nedáš sa odradiť.
V talóne máš predsa prichystané ďalšie tromfy!

Môžeš skúsiť tú storku, ako si raz v lese zápasil s medvedicou, a nebyť dvoch malých medvieďat, ktoré ju od teba odtiahli, načisto by si ju prizabil.
To by mohlo zabrať, ženy milujú hrdinov.

Keď sa slečna naďalej tvári ako sfinga, siahneš po najväčšom ese, ktorým sú televízne seriály. Tu si naozaj doma, absolvoval si ich všetky, mohol by si o nich napísať diplomovku.
Začneš hneď zostra, najväčším trhákom, Šeherezádou. Tú predsa pozerá celé Slovensko. Musel by byť v tom čert, aby sa na to nejaká baba nechytila!
„Slečna, čo si myslíte, zoberie si napokon Onur svoju veľkú lásku?“ Ak sa spýta, kto je Onur a koho si to má brať,ochotne jej v skratke vyrozprávaš dej všetkých doteraz odvysielaných dielov.

Ona povie „aha“, vstane a na celý autobus zahlási, že ona také pixoviny nepozerá a na najbližšej zastávke vystúpi.

To sa, samozrejme, môže prihodiť hocikomu, dôležité je doma urobiť dôkladnú analýzu neúspechu. Možno sa dopracuješ k výsledku, že istá množina hlupákov existuje v každom pohlaví.

To poznanie ťa povzbudí a už sa tešíš na ďalšiu avantúru.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Môže sa ľahko stať, že českú vládu povedie Slovák

Dôvody, pre ktoré by väčšina Čechov mala závidieť Slovákom ich politiku.

ŠPORT

Milióny na jeho plat? Výskumy ukázali, že Sagan sa oplatí

Tím Bora-Hansgrohe má za sebou prvú sezónu v najvyššej lige. Očakávali sme viac, ale nebolo to zlé, hovorí šéf tímu Ralph Denk.

KOMENTÁRE

Menej rande, alkoholu aj sexu. Súčasná doba predlžuje dospievanie

Vek 25 rokov je akoby 18 z minulosti.


Už ste čítali?